Swetry


Swetry damskie Pasmantex – polski producent swetrów dla Ciebie

Pasmantex to my – polski producent swetrów damskich. Słyniemy z tego, że przy produkcji naszych wyrobów przykładamy uwagę do każdego, najdrobniejszego szczegółu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości branży modowej, tworzymy ubrania modne, solidne i najwyższej jakości.

Przędzę do produkcji swetrów uzyskujemy od rekomendowanych importerów – dlatego mamy pewność, że jest ona najlepszego gatunku. Dzięki wysokiej jakości przędzy otrzymujemy dzianiny lekkie i przyjazne dla skóry.
Pasmantex – producent swetrów na każdą okazję

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór kardiganów, narzutek oraz wdzianek, swetrów eleganckich i casualowych. Każdy model swetra produkujemy w różnej kolorystyce.

Produkujemy swetry damskie, które możesz wykorzystać na różne okazje. Znajdziesz u nas długie, ciepłe kardigany i luźniejsze swetry na wczesnowiosenne popołudnia. Czuwamy nad tym, aby produkowane przez nas swetry spełniały oczekiwania współczesnych kobiet. Swetry damskie to produkty wyjątkowe – w zimne dni zakładamy je, aby się ogrzać i wyglądać stylowo.

Wiemy, że każda kobieta jest inna – ma odmienny typ sylwetki, inną urodę i gust. Dlatego tworzymy różnorodne modele swetrów. Cenisz sobie ekstrawagancję? A może gustujesz w wyszukanej elegancji? W naszym sklepie znajdziesz swetry, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zapoznaj się z naszymi kolekcjami swetrów damskich jak Ancona, Cavalese, Torino, Parma i inne. Zapraszamy!

Aktywne filtry

Nowe konto

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło